BAZA DANYCH AGRINPOL Fundusz Współpracy
 
Stacja Sprzedaży Paliw ANIRAM
Aneta Tomczyk
Cekanowo
09-472 Słupno
Telefon(024) 264-39-60
E-mail
WWWwww.agrinpol.pl/aniram
< kliknij w mapę >
Krótki opis - na czym polega prowadzona działalność pozarolniczaGospodarstwo rolne właścicielka otrzymała od rodziców.Gospodarstwo to zostało wydzierżawione a rolniczka z rodziną podjęli decyzję o uruchomieniu przedsięwzięcia.Aktualnie działalność gospodarcza obejmuje prowadzenie stacji sprzedaży paliw, sklepu oraz usługi hotelarsko-gastronomiczne.
Od kiedy prowadzona jest pozarolnicza działalność gospodarcza1991
Skąd wziął się pomysł lub krótka historia jak to się zaczęłoFirmę zarejestrowano w 1991 roku.Na początku prowadzono tylko sprzedaż paliw i olejów.Od 1993 roku obok stacji funkcjonuje bar i hotel.W następnej kolejności firma uruchomiła sklep z częściami do samochodów i ciągników.
Na wybór rodzaju działalności wpływ miało położenie gospodarstwa w miejscowości podmiejskiej i grunty usytuowane przy trasie.Umożliwiło to zbudowanie stacji na własnej działce.
Dodatkowa informacja o prowadzonej działalnościStacja Sprzedaży Paliw ANIRAM jest firmą rodzinną.Oferta firmy to: paliwa hurt-detal, olej opałowy "Ekoterm plus" z dowozem, oleje luzem, restauracja, hotel, w którym jest 49 miejsc noclegowych i sklep motoryzacyjny.Stacja położona jest przy ważnej trasie komunikacyjnej Płock-Warszawa.Od 1996 roku wchodzi w skład sieci patronackiej Petrochemii Płock S.A.Wielkość sprzedaży produktów jest uzależniona od zapotrzebowania klientów.
Ocena obecnej sytuacji lub plany na przyszłośćFirma funkcjonuje prawidłowo.Przedsięwzięcie pozwala na utrzymanie 6 osobowej rodziny.Na razie nie zakłada się rozwoju firmy, będzie funkcjonować na dotychczasowym poziomie.
kategoria działalności (statystyczna)Handel,
Lokalizacja siedzibyWojewództwo: mazowieckie, Powiat: płocki, Gmina: Słupno,
 
< kliknij w zdjęcie >

< powrót >

Drukuj Poleć stronę Powrót na górę
CMS by WEB interface     < © 2003 - 2017 by Fundusz Współpracy >