BAZA DANYCH AGRINPOL Fundusz Współpracy
 
Zakład Tapicerski
Tomasz Gad
ul. Żeromskiego 44
26-067 Strawczyn
Telefon
Telefon komórkowy509 940 768
E-mail
WWWwww.agrinpol.pl/tapicerstwo
< kliknij w mapę >
Krótki opis - na czym polega prowadzona działalność pozarolniczaFirma oferuje kompleksowe usługi w zakresie tapicerstwa samochodowego i meblowego.
Od kiedy prowadzona jest pozarolnicza działalność gospodarczaOd 1991 roku
Skąd wziął się pomysł lub krótka historia jak to się zaczęłoPan Tomasz Gad ukończył edukację z zakresu obecnie prowadzonej działalności gospodarczej (wykształcenie średnie – ukończone technikum budowlane, specjalność meblarz) i postanowił otworzyć własną firmę.
Jakie produkty lub usługi są oferowaneTapicerka. Rodzaje: meblowa i samochodowa (do samochodów osobowych ale i do autobusów/busów). Kompleksowa obudowa samochodowa.
Używane materiały: plusze, żakardy, materiały samochodowe, do tapicerki meblowej szenile i floki, inne, na życzenie klienta bądź zależne od konkretnego samochodu.
Do kogo skierowana jest oferta firmyOferta kierowana jest głównie do odbiorców prywatnych, osób fizycznych jak i firm, sporadycznie do odbiorców instytucjonalnych, np. szkoła.
Zasięg geograficzny działalnościTeren województwa świętokrzyskiego
Dodatkowa informacja o prowadzonej działalnościJest to jedyny zakład tego typu w miejscowości Strawczyn, jeżeli chodzi o  tapicerstwo meblowe, jedyny w gminie jeżeli chodzi o tapicerstwo samochodowe.
Czy na początku korzystano z zewnętrznego wsparcia finansowegoNie, jedynie ze środków własnych.
Największe problemy w prowadzeniu działalności (3 najważniejsze)Głównym problemem jest utrzymanie płynności finansowej, ze względu na niesystematyczny popyt na usługi.
Ocena obecnej sytuacji lub plany na przyszłośćFirma planuje dalszy rozwój poprzez budowę profesjonalnego warsztatu do wykonywania obecnie oferowanych usług tapicerskich.
Orientacyjna skala prowadzonej działalnościJest to jednoosobowa działalność, brak zatrudnionych pracowników.
Ogólny opis gospodarstwa rolnego, jeżeli przedsiębiorca je nadal prowadziPrzedsiębiorca posiada 3-4 ha (łącznie z dzierżawą) gospodarstwa rolnego, które wykorzystywane jest jedynie na użytek własny.
Czy prowadzący działalność poszukuje partnerów gospodarczych?Nie poszukuję,
Jeżeli innych, to jakich? 
kategoria działalności (statystyczna)Usługi,
Lokalizacja siedzibyWojewództwo: świętokrzyskie, Powiat: kielecki, Gmina: Strawczyn,
Rodzaj prowadzonej działalnościrzemiosło, rzemiosło tradycyjne i ludowa twórczość artystyczna, usługi i serwisy motoryzacyjne, usługi (ogólnie),
 
< kliknij w zdjęcie >

< powrót >

Drukuj Poleć stronę Powrót na górę
CMS by WEB interface     < © 2003 - 2017 by Fundusz Współpracy >